fbpx
Uudised

Gluteeni-, muna- ja piimavabade toodete sortiment laieneb Prismas

Facebooktwitterpinterestmail

Prisma ja Briti hiidketi Tesco koostöö annab Eesti tarbijatele juurde sadu häid valikuid

Prisma alustas koostööd Euroopa ühe suurema jaeketiga Tesco, et pakkuda klientidele senisest veelgi avaramat eridieete ja toiduallergiaid arvestavat kvaliteetset ja tervislikku valikut. Eriti kasvab gluteenivaba sortiment.

Kokku lisandub Tesco finest* ja Tesco Free From brändi tooteid Prisma sortimenti ligi 200 ning neid saab osta kõigist keti kauplustest Tallinnas, Tartus ja Narvas.

Prisma tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul lisavad Tesco tooted tarbijate valikusse pisut luksust, kuid annavad ka senisest suurema võimaluse teha teadlikumaid ja tervislikumaid ostuotsuseid.

“Koostöö Tescoga toob Prisma riiulitele senisest veelgi parema kvaliteedi ja tooted, mida meil seni ei olnud. Silmapaistvalt kasvab erinevaid toiduallergiaid arvestav valik,” ütles Nummelin. “Tesco on teinud oma bränditoodete arendamisega väga tõhusat tööd ning nende sari finest* esindab parimat võimalikku kvaliteet. Sari Free From aga avardab gluteeni-, muna- ja piimavabade toodete sortimenti, mille järele on üha suurem nõudlus.”

Prisma ja Tesco koostöö algas sel kevadel Soomes ning selle edu andis kindluse tuua uued tootesarjad ka Eestisse.

Tesco Aasia partnerlussuhete ja rahvusvahelise toiduekspordi direktor Marcus Chipchase ütles, et Tescol on väga hea meel, et tänu koostööle Prismaga laieneb bränd ka Eestisse.

“Tutvustasime Tesco tooteid kevadel Soomes ning oleme sealsetelt klientidelt saanud tagasisidet, et nad hindavad nende kvaliteeti ja laienenud valikuvõimalust,” märkis Chipchase. “Prisma Eesti kliendid saavad valida ligi 200 Tesco toote seast, nende hulgas valik sarja finest* tooteid, mille eesmärk on teha maailma parimad maitsed paremini kättesaadavaks. Tesco Free From sari on aga neile, kes hindavad gluteeni-, nisu ja piimavabu kvaliteetseid toiduaineid.”

Ühtlasi teatas Prisma tänasel esitlusüritusel, et plaanib järgmise viie aasta jooksul oma poodide arvu Eestis kahekordistada.

finest*-sarjas pannakse erilist rõhku toodete päritolule, koostisosadele, värskusele ja jätkusuutlikkusele. Näiteks lisanduvad Prismasse finest*-sarja teed, toidukastmed, küpsised, moosid, mahlad, müslid ja külmutatud tooted.

Uue tootepere keskmes on maitse – nii sisu kui välimuse mõttes. Tesco toodete modernselt elegantsed pakendid paistavad Prisma riiulitelt kindlasti silma ning annavad võimaluse nautida kuninglikku hommikueinet või nautida britilikku kella viie teed.

1919. aastal asutatud Tesco on Suurbritannia suurim toidukaupluste kett, millel on kodu- ja välismaal üle 6500 poe.

AS Prisma Peremarket

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.