fbpx
Toimub

Eesti idufirma valiti Soomes toimuva Jääkaru võistluse finaali

Facebooktwitterpinterestmail

Eestlaste loodud innovaatiline hügieeniline geel valiti Soomes toimuva Polar Bear Pitchingu finaali, kus osalejad tutvustavad enda ideed investoritele, olles ise samal ajal jääaugus. Lisaks on Saaremaa noormehe loodud idufirma geel nomineeritud  erinevate mainekate konkursside finaali.

Idufirma loodud hügieeniline geel

Eestlaste loodud geel on mõeldud tagumiku puhastamiseks ja niisutamiseks. Geeli innovaatilisus seisneb selles, et seda on võimalik kasutada pea iga tavalise tualettpaberiga ilma, et paber kiiresti laguneks. Lisaks ei tekita see ummistusi ja ei reosta loodusesse sattudes keskkonda.

Eestlaste loodud geel nomineeritud juba mitme maineka ülemaailmse konkursi finalistiks, võisteldes 10+ miljardit teenivate suurettevõtetega rahvusvaheliste innovatsiooniauhindade nimel:

· Healthcare Startups finalist, “Entreupeneur of The Year” kategoorias. Kokku kandideeris rohkem kui 1000 healthcare startupi üle maailma Dubaist Kanadani, eestlane valiti kümne parima hulka.

· Finalistist Pulp and Paper International auhinnale Tissue – Innovation kategoorias. Antud auhinna näol on tegemist kõige mainekama auhinnaga tselluloosi- ja paberitööstuses. Seal võistles Eesti startup selliste suurte ja tuntud ettevõtetega nagu SCA Rootsist ja Kimberly-Clark USA-st.

Ela tervelt 100 aastat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.