fbpx
KoduMeelerahu & vaimne tervis

Feng Shui teine samm raha ja rikkuse suurendamiseks

Facebooktwitterpinterestmail

Feng Shui esimene samm on rikkuseseemne külvamine ning sellele järgneb seemnele kasvamiseks soodsate tingimuste loomine. Teine ja väga oluline tegevus raha ja  rikkuse kasvatamisel on vabanemine liigsest.

Vaata  üle oma kodu üldmulje. Korralagedus takistab õnnel sisse pääseda. Kõik liigne  takistab energiate vabalt voolamist, kurnab inimest, hoiab kinni minevikus ja pärsib õnnetunnet. Kui kodus on liigselt asju, jooksevad kinni ka rahaasjad. Üleliigseid asju võib julgelt nimetada koliks. Koli koristamine aga muudab koheselt kogu kodu ja selle elanike energiat.   Feng Shui järgi tekib asjadest vabanemisega  õnnetunne, käivitub kaalualandamine ülakaalulistel ning tekib ruum uutele asjadele ja energiatele.

 Feng Shui teine samm õnne, rikkuse ja rahaenergia suurendamisel:

  • Vaata kriitilise pilguga üle kõik kapid. Kogunenud asjad ja riided, mida pole kordagi kasutatud viimase kolme aasta jooksul jaga ära või vii müüki teisele ringile. Vabane kulunud, katkistest ja parandatud riietest. Katkised ja kulunud riided ja asjad pärsivad päikselist külluseenergiat.
  • Vabane köögis liigsetest ja kasutuna seisvatest asjadest. Liigsed asjad köögis blokeerivad ära jõukuseallikad. Köök tuleb hoida alati korras- mustus, pesemata nõud ja riknenud toit on tugev Feng Shui pärssija.
  • Jälgi, et magamistubades ja elutubades ei oleks ripakil musti riideid, vanu ajalehti ja ajakirju. Need takistavad energia voogu.
  • Vannitoad ja tualetid on energiatele pidevad probleemide allikad. Et nende ruumidega soodsaid energiaid hoida, peavad need alati olema puhtad, kuivad ja väheste asjadega. Tualetipoti kaas peab olema suletud, kraanid ei tohi tilkuda ning ruumi uks peab olema kinni.

Koristamine tundub lihtsam, kui kujutad ette, et rajad teed värskele külluseenerigale. Kõige lõpus puhasta ruum vanast energiast põletatades viirukeid ja helistades kellukesi. Viirukid ja kellukesed lõhuvad negatiivset energiat ning viirukid viivad need suitsuga ruumist välja.

 

Ela tervelt 100 aastat

One thought on “Feng Shui teine samm raha ja rikkuse suurendamiseks

  • Milvi Ustinova

    Neid FENG SHUI samme peaks igayks jälgima.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.