fbpx
KoduMeelerahu & vaimne tervis

Feng Shui esimene samm rikkuse saavutamiseks

Facebooktwitterpinterestmail

Feng Shui on looduslike energiate kasutamine isiklike eesmärkide  saavutamisel. Feng Shui kohaselt kala ei uju vaid vesi(vee-energia) kannab teda ning lind ei lenda, vaid teda  kannab õhu- ja tuuleenergia. Selleks, et eesmärgini jõuda, tuleb luua ja kasutada soodsaid energiaid.

Feng Shui on mõjukaim, kui muutuste tegemisel on su soovid eesmärgistatud.  Kui soovid suurendada rikkust, mõtle mille jaoks sul rohkem raha vaja on. Sinu täpne kujutluspilt rikastab Feng Shui’d vajaliku energiaga.

Esimene samm külluseenergia ligitõmbamiseks on:

 • tee nimekiri paberil või arvutis, kus kirjas 108 asja, mille jaoks sul raha vaja on. Kirja võid panna kõik asjad köögimööblist kuni uue näokreemini, kõik rahanõudvad tegevused ja hobid ning tulevased investeeringud, soovitud hoiused, võlgadest vabanemine või pensioniplaan. Soovid peavad olema seotud isikliku heaolu suurendamisega.

Oluline on pidevalt oma nimekiri üle lugeda, tõmmata maha juba saadud asjad ning nende asemele kirjutada uued soovid. 108 on suure vaimse jõuga number. Kui kordad mantrat, rituaali või antud juhul kirjutad üles oma 108 rahalist soovi,   pühendud muutusele. Nimekirjas peab alati olema 108 soovi!

 

Ela tervelt 100 aastat

5 thoughts on “Feng Shui esimene samm rikkuse saavutamiseks

 • Helvi Kerem

  Raskevõitu ülesanne, mõtle kui palju tuleb kirjutada!?!

  Reply
 • Mana Lelu

  108 soovi tundub kuidagi palju.

  Reply
 • Sirje Roo

  Enne saab soovimise isu otsa, kui need valmis jõuad kirjutada! 😀

  Reply
 • tiina rikas

  no näete siis, mis kommentaaridest välja koorub – isegi 108 soovi kirjutamist peetakse liigseks vaevaks veel enne, kui seda proovitudki pole, aga tahaks ju, et rikkus vaevata sülle kukuks, nii paraku ei ole 🙂

  Reply
 • Mariann Laasme

  Jah, väga huvitav vaatenurk

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.