fbpx
ElujõudTeraapiad

Laavakividega pingetest priiks

Facebooktwitterpinterestmail

Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana raviviis, mida teostatakse suure hulga (36-60 tk!) kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Protseduuri käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine – energeetiline tasakaalustamine.

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav, kaotab väsimuse ja stressi ning tõstab elujõudu.
Protseduuri ajal asetatakse tšakratele ehk kehas olevatele energiakeskustele  eelnevalt soojendatud laavakivid, mis on oma energia saanud päikesest, tulest ja veest ning jäetakse nad sinna 15-20 minutiks. Seejärel algab massaaž spetsiaalse kehaõliga ja kividega;  õrnade liigutustega ja nõrga survega pingealadele.

Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust. Protseduuri tulemusena avenevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob.

Samuti aitab soojade kividega massaaž väljutada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi kogunenud jääkaineid ja toksiine.
Massaaži tulemusena  paraneb naha toonus ja elastsus,  kogunenud väsimus ja stress kaovad  ja energiatase tõuseb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.