fbpx
Akupunktuur

Näo noorendamine 3 akupunktuuripunktiga

Facebooktwitterpinterestmail
Iidset akupunktuuri saab, lisaks ravimisele,  edukalt kasutada ka ilu ja nooruse säilitamiseks. Näo noorendamine akupunktuuriga on lihtne ja tõhus Järjepidevalt punkte mõjutades  muutub nägu pringiks, plekid ja laigud kaovad ning nahk hakkab taas särama. Nõeltega tehtavat akupunktuuri võib asendada akupressuuriga, mida saab igaüks endale kodus ise teha vajutades punkte näpuotstega. Punktidele vajutamine aktiviseerib energiakanalid, tugevdab näolihaseid ning parandab ainevahetust. Regulaarselt iseendale akupressuuri tehes on võimalik saavutada näoilme noorenemine kuni kümme aastat. Tee alljärgnevat akupressuuri näole igapäevaselt ja umbes 2 nädala pärast on märgata selget muutust.
Ilusa naha ja nooruse akupunktuur
Ilusa naha ja nooruse akupunktuur

 Tee nii:

  1. Kulmuluul kulmu alguses olevas lohus on punkt, mis teeb väsinud silmad säravamaks. Silmavalged muutuvad valgemaks ja pilk selgemaks.  Leia sõrmeotstega kulmuluul olev lohk ja vajuta kerge survega punktile, 1 minut ( NB! see on tihti üsna valulik punkt). Seejärel võta kulm pöidla ja nimetissõrme vahele ja liigu tugevate pigistustega kulmu sisenurgast välisnurga poole.
  2. Täpselt pupilli all ninatiiva kõrgusel asub punkt, mida mõjutades kaovad näonahalt plekid ja akne ning lõtvunud ja allavajunud põsed saavad uuesti pringiks. Tee punktil sõrmeotstega aeglaselt päripäeva  ringe, kerge survega üles,   1 minut. Seda punkti saab kasutada ka nina ja näo ravipunktina nohu, ninaverejooksu, ninavalu ja -turse puhul ning silmalaugude tõmblemise puhul.
  3. Yintang e. kolmanda silma punkt ,mis  asub kahe kulmu vahel, keskel,  värskendab näonaha ilmet. Lisaks ravib unetust ja rahustab meelt. Tee sõrmeotstega päripäeva ringe avaldades kerget survet, 1 minut.
  4. Näo “kuivpesu”- hõõru peopesasid omavahel, kuni käed on soojad. Õrna survega ja aeglaselt “pese” nägu suunaga keskelt äärte poole, 1 minut. Sellise silitamisega aktiviseerid näopiirkonna lümfivoolu, mis vähendab turseid ning muudab nägu pringimaks.

Kui oled kõik punktid edukalt üles leidnud, siis võid survet punktidele suurendada, kuni tunned kerget valulikkust. Mõjuta punkte paralleelselt mõlemal näopoolel vähemalt üks kord päevas, kuid võid teha ka rohkem. Punktidele võib paigaldada ka seemnetega kleebised, mis teeb punktide mõjutamise veelgi efektiivsemaks.

 

elatervelt.ee

One thought on “Näo noorendamine 3 akupunktuuripunktiga

  • Tädi Helgi

    Usun nõelu rohkem kui süste .

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.